Archiwum - wydarzenia 2015

Kiermasz świąteczny

Jedną z inicjatyw młodzieży naszej parafii, w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, jest kiermasz świąteczny przygotowany przez Młodzieżową Grupę Apostolską. Można na nim nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, ręcznie wykonane kartki świąteczne, wigilijne sianko, stroiki, pierniczki z symbolem ŚDM 2016, czy kadzidło i kredę na Święto Trzech Króli.

Uzyskane fundusze z rozprowadzania opłatków i z kiermaszu, przeznaczone będą na dofinansowanie udziału w ŚDM dla naszej młodzieży, angażującej się w życie parafii. Pełny pakiet wyjazdowy na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa to koszt prawie 700 zł. Dlatego Młodzi nie czekają tylko na fundusze od rodziców, ale próbują także samodzielnie zdobywać środki finansowe, które pomogą im wyjechać na spotkanie z Papieżem Franciszkiem.

Młodzież zaprasza na kiermasz od 6. grudnia po Mszach Św. niedzielnych.