Dzień Seniora

dz sen 079Druga połowa stycznia to wciąż jeszcze czas noworocznych życzeń i blasku świateł na choinkach. W takim świątecznym klimacie, w niedzielne popołudnie 22 stycznia,  spotkali się Seniorzy z terenu naszej parafii, podczas organizowanego co roku przez parafię i szkołę podstawową Dnia Seniora.
Po Mszy Św. odprawionej o godz. 14.00 uczestnicy spotkania obejrzeli na scenie dolnego kościoła „Jasełka”, przygotowane przez grupę młodzieży i dzieci.

W budynku szkoły, gdzie miało miejsce spotkanie przy stole, nasi Seniorzy złożyli sobie nawzajem życzenia i połamali się opłatkiem. Życzliwe słowa skierowali także obecni na spotkaniu przedstawiciele władz gminy, P. Józef Knapik, P. Janusz Jarząb i P. Wiesław Małopolski.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie tego wydarzenia. Dziękujemy za pyszne placki, których nasze gospodynie upiekły aż dwadzieścia!

Zobacz zdjęcia (fot. ks.W.Sroka)