Wiosenne prace remontowo-porządkowe

porzadki wiosna 039Sprzyjająca pogoda przyczyniła się do wczesnego rozpoczęcia prac remontowo-porządkowych wokół kościoła. Wykonane zostało oczyszczenie i umycie chodnika procesyjnego. Pracę tę wykonali nasi szafarze Komunii Świętej dzięki pomocy ks. proboszcza Piotra Grzanki z parafii NSPJ w Dębicy - Latoszynie, który użyczył nam profesjonalnego kerchera do mycia.

Uporządkowano i dosadzono wiele krzewów wokół naszej parafialnej świątyni. W tę pracę zaangażowało się wiele pań i panów, którym składam serdeczne Bóg zapłać. Osoby, które upiększały nam otoczenie to: Beata Kamińska, Paweł Kamińskił, Marta Rzepka, Oliwia Rzepka, Filip Rzepka, Jakub Budzik, Patryk Marmol, Marek Górka,Barbara Gumułka.

Kolejnym elementem naszych prac był remont i konserwacja dzwonnicy. Remontu tego podjęła się firma, której właścicielem jest Pan Janusz Chrobak.

Wszystkim zaangażowanym w prace czy to w formie fizycznej, czy to w formie finansowej bardzo dziękuję.

Ksiądz Marcin

Zobacz zdjęcia.