Wydarzenia

Wycieczka scholi do Szczawnicy

szczawnica 022Nasza schola parafialna im. św. Maksymiliana spędziła czas odpoczynku i rekreacji w Szczawnicy.  W piątek 19 października  o godz. 16:00 wyruszyliśmy do Szczawnicy do domu oazowego Ruchu Światło-Życie. Po dotarciu na miejsce, o godz. 19:00 była wspólna kolacja, po której grupa porządkowa myła naczynia i nakryła stół do śniadania. Każdy miał też czas na zakwaterowanie się w pokoju. Wieczór spędziliśmy na zabawach, śpiewie i oglądaniu bajki.  W sobotę rano po Mszy św. i śniadaniu wyruszyliśmy pieszo do Wąwozu Homole. W sumie w czasie wycieczki przeszlismy pieszo około 14 kilometrów.

Do domu wróciliśmy na obiadokolację o godz 15:30. Po posiłku  był czas na wspólny śpiew, zabawę i odpoczynek po pieszej wycieczce. Po atrakcjach całego dnia przyszedł jednak czas na ciszę nocną, która zaczęła się o godzinie 22:00. Następnego dnia po porannej Mszy św., śniadaniu i posprzątaniu pokoi autobusem udaliśmy się w drogę powrotną do Świebodzina. Dziękuję bardzo dzieciom i młodzieży za miło spedzony czas.

Szcześć Boże, ks. Marcin

Zobacz zdjęcia z wycieczki - kliknij TU