Wydarzenia

Porządki jesienne

porzadki 003Jak co roku, tak i teraz w parafii zostały przeprowadzone porządki jesienne. Dnia 03 listopada kandydaci do bierzmowania i chetni, zebrali się o godz. 10:00, z narzędziami pracy, aby uporządkować obejście wokół kościoła i park nad kościołem. Młodzież i dzieci pod nadzorem ks. Marcina i P. Pawła Pieczonki uporządkowali teren z śmieci, liści i gałęzi.
Porządki zdopingowała wizyta kanoniczna ks. Biskupa Andrzeja w naszej parafii. Był to czas pożyteczny z przyjemnym, po dokonanych porządkach można było posilić swoje ciało pysznymi kiełbaskami z grilla.

Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w to wspanałe dzieło. Bóg zapłać za dobrą wolę, chęci, radość serca i ducha przy wykonywanej pracy. 

Ks. Marcin

Zdjęcia z porządkowania można zobaczyć - kliknij TU