Wydarzenia

Dzień kobiet w parafii

dzien kobietDnia ósmego marca obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Kobiet. W naszej parafii w tym dniu w modlitwie polecaliśmy wszystkie kobiety opiece Matki Bożej. Nasze mamy, babcie, ciocie, siostry i koleżanki. Z tej okazji na plebani odbyło się spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich. Bardzo dziękuje paniom należącym do Koła Gospodyń Wiejskich za ogromne zaangażowanie w życie naszej parafii i wsi. Dzięki nim pielęgnowana jest kultura chrześcijańska i regionalna.

Zachęcam chętnych do zapisania się do Koła Gospodyń Wiejskich, szczególnie młode gospodynie, nie tylko po to by poświęcać czas na pracę, ale także by ubogacać swoją osobowość religijnie i kulturowo, by bardziej integrować się we wspólnocie naszej parafii i wsii.

Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim kobietom wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej, wstawiennictwa św. Maksymiliana, radości w sercu i zdrowia. Szczęść Boże!!!