Chór Parafialny

Służba Bogu poprzez śpiew to ważna funkcja. Św. Augustyn powiedział: „Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli”. Śpiew jednoczy i buduje parafialne wspólnoty jest też oprawą uroczystości religinych w Kościele. Dlatego wszystkich chętnych do śpiewu w chórze prafilnym zapraszamy na próby chóry lub do kontaktu z opiekunem.  Kontakt do obecnego opiekuna:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Chcielibyśmy aby chór w naszej parafii liczył przynajmniej 20 osób, aby jego świew był doniosły i wrócił do czasów z początku istnienia.

Obecnie opiekunem chóru jest p. Magdalena Kajmowicz.

Chór założony został w 2007 roku. Obecnie liczy około 12 członków.

Pierwszym opiekunem chóru była : Pani Urszula Kantor do 2020 roku od początku istnienia.

Chór ma za sobą kilka występów i opraw liturgii z różnej okazji między innymi w parafiach: Pleśna, Szczepanowice,  Radłów, Tarnowiec.

Kolędy w wykonaniu naszego chóru parafialnego: