Sprzątanie kościoła

P. Barbara Kukułka
P. Grażyna Konieczna

Uwagi:

*Sprzątanie odbywa się zasadniczo w soboty o gdz. 8.00. Możliwe jest także sprzątanie o innej porze - według ustaleń pomiędzy sprzątającymi rodzinami - jednak o takiej, aby nie kolidowało to z zaplanowanymi na dany dzień czynnościami liturgicznymi (np. ślub, pogrzeb itp.). Sprzątanie może się także odbyć w piątek po Mszy św.wieczornej.

*Gdyby któraś z rodzin nie mogła uczestniczyć w sprzątaniu we wskazanym terminie, może zamienić się z inną rodziną lub zorganizować zastępstwo za siebie.  ( Zastąpić w sprzątaniu może P. Małgorzata tel. 698 772 736)
*Klucze do kościoła znajdują się na plebanii lub - w razie nieobecności ks. Proboszcza - u Pana Kościelnego.
*Środki czystości, odkurzacz, miotły oraz narzędzia do ścierania (wiadra, mopy, ścierki) znajdują się w schowku pod schodami na chór. Nie trzeba ze sobą nic przynosić.
Z góry bardzo dziękuję Sprzątającym Rodzinom za trud włożony w podejmowane prace porządkowe, oraz za ofiary na kwiaty i dekoracje.
Ks. Proboszcz