Archiwum - wydarzenia 2015

Spotkanie ze Św. Mikołajem

Spotkanie ze Świętym Mikołajem zawsze rozpromienia twarze, nawet jeśli wiadomo, kto tym razem kryje się pod bujnymi włosami i siwą brodą.
Niezwykłe jest również to, że nie tylko dzieci, ale i dorośli chętnie podejmują dialog i bez większych oporów odpowiadają na najdziwniejsze nawet pytania Św. Mikołaja... Magia prezentów!
    Tak było u nas w wigilię wspomnienia Św. Mikołaja, gdy niestrudzony Misjonarz Dobroci pojawił się na zakończenie Rorat w drzwiach kościoła, by obdarować symbolicznymi słodyczami wszystkich obecnych, a szczególnie tych, którzy bardziej angażują się w życie i działalność parafii.
    Dziękujemy nie tylko Św. Mikołajowi, ale także wszystkim jego Pomocnikom, którzy pomagali zorganizować i zapakować prezenty, jak też przygotowali dla niego nowy strój, zgodny z najnowszymi trendami niebiańskiej mody.