Archiwum - wydarzenia 2015

Młodzież w Strefie Młodych Serc

Sześcioro przedstawicieli młodzieży z naszej parafii uczestniczyło w Strefie Młodych Serc, spotkaniu ewangelizacyjno-powołaniowym, organizowanym już po raz trzeci w Okulicach. Oto ich krótka relacja z tego wydarzenia:

W dniach 22-25 lipca 2015 r. odbyła się Strefa Młodych Serc w Okulicach. Tegorocznym tematem spotkania była "moda na... czystość". Codziennie braliśmy udział w Eucharystii, koncertach ewangelizacyjnych zespołów Kerem, Porozumienie, Exodus 15, Maleo Reggae Rockers. Odbyło się także spotkanie z Anną Golędzinowską, byłą modelką, mającą kontakt ze światem show biznesu, narkotyków, która dziś jeździ po świecie ze świadectwem nawrócenia i promuje swoim życiem cnotę czystości. Były również spotkania z: Tomaszem Terlikowskim, redaktorem portalu fronda.pl, ks. Krzysztofem Czechem, długoletnim Asystentem KSM Diecezji Tarnowskiej, ks. Maciejem Kucharzykiem, organizatorem Saletyńskich spotkań Młodych w Dębowcu, ks. Jakubem Bartczakiem, który rapuje o Jezusie oraz z ks. Piotrem Pawlukiewiczem, autorem publikacji dla młodzieży. Ważnym punktem całego spotkania była Duchowa Rewolucja - Sakrament Spowiedzi Świętej. Oprócz modlitwy, chwaliliśmy Boga śpiewem i tańcem. Nie zabrakło też niespodzianek, takich jak przybycie straży pożarnej, która schłodziła nas w upalny dzień kurtyną wodną, a także przyjazd harleyowców, z którymi można było przejechać się na motorze i zrobić sobie zdjęcie. Na SMS-ie uczyliśmy się jak żyć w czystości, ale też jak w prostej modlitwie, tańcu i śpiewie wysławiać Boga. Spędziliśmy czas w miłej atmosferze, poznaliśmy nowych ludzi i na pewno nigdy nie zapomnimy tych chwil spędzonych pod opieką Matki Bożej Okulickiej.

Zdjęcia w galerii Gościa Niedzielnego - 1
01   02   03   04   05   06   07   08   09