Wydarzenia

Wieczór uwielbienia

Wieczor uwielbieniaSpokojny, jesienny wieczór w pięknej scenerii ogrodu parafialnego obok naszego kościoła, przyciągnął bardzo wielu wiernych, którzy wzięli udział w wieczorze uwielbienia. Wszyscy pogrążeni byli w gorliwej modlitwie by uwielbiać Boga, naszego Stwórcę i Ojca. Uwielbienie to możliwość indywidualnej, spontanicznej rozmowy z Panem Bogiem by móc wyrazić wdzięczność i chwałę oraz podzielić się swoimi troskami, a także przedstawiać ufne prośby. Wieczór Uwielbienia to niezwykły wieczór pełen emocji i modlitwy, w wyjątkowej atmosferze, wśród ludzi, którzy gromadzą się by pokazać swą miłość do Boga w Trójcy Jedynej, to wieczór niezapomniany, którego piękna i wyjątkowego nastroju nie są w stanie uwiecznić zdjęcia. To trzeba przeżyć.

Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy przybyli na ten czas naszej wspólnej modlitwy, cieszymy się, że wspólnie mogliśmy przeżywać Wieczór Uwielbienia.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia, oddanym parafianom, a zwłaszcza ks. Bartoszowi, zespołowi JEDNO i gościom.