Wydarzenia

Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych.

IMG 20240518 WA0035Dziękując Panu Bogu za dar pierwszej Komunii św., dzieci wraz z rodzinami udały się na pielgrzymkę do Iwkowej. O godz. 9:00 dzieci wraz z rodzinami uczestniczyły w Mszy św. pod przewodnictwem ks. Marcina. Msza św. miała miejsce w drewnianym kościele cmentarnym p. w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, którego data powstania nie jest dokładnie znana, jednak wiadomo że pochodzi z drugiej połowy XV wieku. Następnie szlakiem św. Urbana wszyscy udali się w stronę wieży widokowej zbudowanej na górze Szpilówka (516 m. n. p. m.) Po krótkim odpoczynku i podziwianiu wspaniałych widoków wszyscy ruszyli w stronę pustelni św. Urbana.

Kolejnym etapem pielgrzymki był grill, gdzie uczestnicy pielgrzymki z radością posilili swe ciała. Z dziękczynieniem Panu Bogu za wszelkie dobro każdy szczęśliwy powrócił do swego domu. Bogu niech będą dzieki!!!

Zdjęcia.