W zeszły piątek , 27 marca 2026 roku, ulicami naszej parafii przeszła Droga Krzyżowa. To wydarzenie w plenerze niezmiennie stanowi głęboko zakorzenioną, coroczną tradycję w życiu naszej wspólnoty parafialnej, gromadząc wiernych w modlitewnej refleksji nad Męką Pańską. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną organizację Drogi Krzyżowej. Szczególne podziękowania dla ks. Bartosza, który przygotował rozważania i oprawę muzyczną tego wydarzenia. Dziękujemy każdemu, kto zdecydował się wziąć udział i wyruszyć razem w tę drogę, pomimo niesprzyjającej pogody. Wasza obecność, wspólna modlitwa i rozważanie Męki Pańskiej są świadectwem żywej wiary i głębokiego duchownego zaangażowania.