20. 01. 2019 r. II Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenie i zapraszam do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętych wieczornych.

2. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby do Matki Bożej składamy do skrzyneczki.

3. W piątek na godz. 16: 00 zapraszam na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu.

4. 27 stycznia (Niedziela) o godz. 16: 00 w imieniu ks. Piotra i młodzieży z Rzuchowej zapraszam na spektakl teatralny pt: „Betlejem rodzi się w Nas”. Po spektaklu będzie możliwość złożenia dobrowolnych ofiar do „kapelusza”.

5. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszam do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.

6. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę włączyli się w organizację Dnia Seniora. Dziękuję za przygotowanie występu wszystkim dzieciom. Dziękuję Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz rodzicom, za organizację spotkania przy stole. Dziękuję wszystkim paniom przygotowującym i podającym posiłki oraz paniom, które upiekły ciasto.

7. Bardzo dziękuję rodzinom P. Edyty Wrony i P. Edyty Myszka za posprzątanie kościoła i otoczenia naszej świątyni, odśnieżenie, oraz za ofiarę złożoną na dekorację w naszym kościele. O przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę bardzo proszę rodziny P. Renaty Myszka i P. Elżbiety Michałek.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, pogłębiania wiary, wiedzy i wiadomości ze świata i Kościoła.

9. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecajmy opiece świętych patronów i otoczmy serdeczną modlitwą.

10. ODWIEDZINY DUSZPASTERKIE W TYM TYGODNIU
Poniedziałek: od godz. 09.00 – Świebodzin Góra, od P. Nytków do P. Marczyków.

Wtorek: od godz. 10: 00 Radlna, Kolonia I, od P. Kajmowiczów do P. Ciupków.

Środa: od godz. 10.00 - Radlna, Kolonia II, od P. Bujaków do P. Zauchów;

Czwartek: Odwiedzin duszpasterskich nie będzie!!!

Piątek: od godz. 09.00 - Radlna, domy nad przedszkolem od P. Skorupów; Radlna domy nad stadionem - od P. Bujaków do P. Sudiów;

Sobota: Odwiedzin duszpasterskich nie będzie!!!

Niedziela: od godz. 16:00 – Świebodzin, domy poniżej drogi, od P. Skowronów do P. Wajdów;