Wydarzenia

Diecezjalne dziękczynienie młodzieży

stary saczW czwartek 14 czerwca 2018 r.  w Starym Sączu miało miejsce diecezjalne dziękczynienie młodzieży  za sakrament bierzmowania.  Spotkanie to rozpoczęło się o godz 9.00 rejestracją grup przy ołtarzu Jana Pawła II. O godz. 9.30 rozpoczęła się integracja grup i wspólna zabawa pod sceną , następnie o godz. 10.30 rozpoczęła się wspólna modlitwa, świadectwa i uwielbienie – przygotowanie do Eucharystii przy ołtarzu papieskim. Eucharystia rozpoczęła się o 11.30 pod przewodnictwem JE Bpa Tarnowskiego Andrzeja Jeża.

Spotkanie zakończyło się wspólną agapą. Z naszej wspólnoty parafialnej w spotkaniu wzięła udział młodzież klas VII , II i III gimnazjum. Pomimo deszczu przeżyliśmy dobry czas wspólnej modlitwy, dziękczynienia oraz radości. Wszystkich uczestników spotkania było ok 4tys

Film i zdjęcia można zobaczyć:  kliknij TU